ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, Bröderna Andersson, 2000-tal.

51027. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, med FOTPALL, Bröderna Andersson, 2000-tal.

Fåtöljen brickmärkt. Nackkudde medföljer.

Smärre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage.

Antal besök: 2 850