ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 2000-tal.

51026. ÖRONLAPPSFÅTÖLJ, Bröderna Andersson, 2000-tal.

Brickmärkt. Nackudde medföljer.

Smärre slitage, fläck på sittdyna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 809