LYKTOR, 2 st, en med märkt glas "Schott & Gen, Jena".

510231. LYKTOR, 2 st, en med märkt glas "Schott & Gen, Jena".

Höjd exkl upphängningsögla /-krok ca 22 - 28 cm.

Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage och skador.

Antal besök: 1 169