BAROMETER, Knut Björkman instrumentmakare Stockholm, 1800-tal.

51020. BAROMETER, Knut Björkman instrumentmakare Stockholm, 1800-tal.

Höjd ca 100 cm.

Slitage. En nit saknas samt en utbytt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 100 cm.

Antal besök: 1 937