TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal. Luxophon. Tratt av plåt.

510193. TRATTGRAMMOFON, tidigt 1900-tal. Luxophon. Tratt av plåt.

Lådan i ek med dekor i relief. Grönmålad tratt i plåt. Höjd med tratt ca 55 cm.

Slitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Ej funktionstestad.

Antal besök: 992