JAN WIBERG. Porträtt av herre. "Harry".

510184. JAN WIBERG. Porträtt av herre. "Harry".

Olja på duk.
Signerad JW
Höjd 80 cm Bredd 100 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olja på duk.
Signerad JW
Höjd 80 cm Bredd 100 cm.

Västerviks Auktionsbyrå
Antal besök: 1 048