KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 200 st, årgångar 1960-1963.
510176. KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 200 st, årgångar 1960-1963.
1960: Samtliga i årgången finns minus nr 18,19,20 och 33.
1961: Samtliga i årgången finns.
1962: Samtliga i årgången finns minus nr 39.
1963: Samtliga i årgången finns minus nr 28 och 36.
Medföljer hållare.
Mestadels bra skick, 1960 något sämre än övriga. Namnstämplar, handskrifter. Skador. Ej fullt genomgångna.
Medföljer hållare.