KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 200 st, årgångar 1960-1963.

510176. KALLE ANKA & CO, Walt Disneys serier, ca 200 st, årgångar 1960-1963.

1960: Samtliga i årgången finns minus nr 18,19,20 och 33.
1961: Samtliga i årgången finns.
1962: Samtliga i årgången finns minus nr 39.
1963: Samtliga i årgången finns minus nr 28 och 36.

Medföljer hållare.

Mestadels bra skick, 1960 något sämre än övriga. Namnstämplar, handskrifter. Skador. Ej fullt genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljer hållare.

Antal besök: 796