KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, "Harlem", Gabriel, 1900-talets andra hälft.

510087. KERAMIKFÖREMÅL, 4 delar, "Harlem", Gabriel, 1900-talets andra hälft.

Vaser, höjd 21.8 samt 26.3 cm.
Skålfat, längd 20 samt 22.5 cm.

Bruksslitage. Obetydliga glasyrbortfall.
Obetydligt nagg på minsta vasen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 993