GLASFÖREMÅL, 19 delar, blansd annat Orrefors.

510082. GLASFÖREMÅL, 19 delar, blansd annat Orrefors.

Skålar med mera, höjd ca. 8-25 cm.

Bruksslitage. En skål med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 551