VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

510066. VITRINSKÅP, England, 1900-talets andra hälft.

Vitrinskåp/matsalsskåp i idegran.
Överdel med tre spröjsade dörrar med bakomliggande hyllplan. Underdel med tre dörrar och bakomliggande hyllplan.
Höjd 198 cm.
Längd 149 cm.
Bredd 42 cm.
Tudelat.
3 nycklar.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 198 cm.
Längd 149 cm.
Bredd 42 cm.
Tudelat.
3 nycklar.

Bruksskick.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 592