MATSALSGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil 1900-tal.

510061. MATSALSGRUPP, 9 delar, gustaviansk stil 1900-tal.

1 bord med 2 iläggsskivor (à 30 cm), 6 stolar, 1 sideboard, 1 satsbord i 3 delar. Bordets diameter 105, höjd 73 cm. Sideboard längd 190, bredd 45, höjd 81 cm. Största satsbordet 60 x 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 685