LJUSSTAKE, silver, Eric Löfman, MGAB, 1973.

510034. LJUSSTAKE, silver, Eric Löfman, MGAB, 1973.

Signerad Löfman, höjd 11 cm.
Total vikt 225 gram.

Ifylld, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad Löfman, höjd 11 cm.
Total vikt 225 gram.

Ifylld, bruksslitage.

Antal besök: 552