LJUSSTAKAR, 2 st, trä, varav en signerad Matts i Taserud, 1900-tal.

510031. LJUSSTAKAR, 2 st, trä, varav en signerad Matts i Taserud, 1900-tal.

Ljusstake, signerad Matts i Taserud Vermlands Tidning, höjd 22,5 cm.
Ljusstake, märkt Koppfeldt Arvika, höjd 28 cm.

Slitage. Ljusstake Koppfeldt med namngravyrer på undersida.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 708