KURIOSA, bland annat bronser, etuier märken medaljer med mera.

50998. KURIOSA, bland annat bronser, etuier märken medaljer med mera.

majnålar, märken och medaljer askar, bronsplaketter med mera.

Skador/slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Skador/slitage.

Antal besök: 877