NÖTKNÄCKARE, rot, signerad EM (Erik Molin).

509956. NÖTKNÄCKARE, rot, signerad EM (Erik Molin).

Höjd ca 17 cm.

Lagning på fot. En liten flisa saknas av hår.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 17 cm.

Antal besök: 779