CYKEL, Monark 3313, 3-hjuling, 20 tum.

509952. CYKEL, Monark 3313, 3-hjuling, 20 tum.

Trehjulig cykel med låg ram. 3-växlad, cykelkorg.

Bruksslitage, repor, mindre bucklor. Låset avsågat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 5 142