SERVISDELAR, Gustavsberg, "backafall", Rörstrand, "anemon", med mera.

50993. SERVISDELAR, Gustavsberg, "backafall", Rörstrand, "anemon", med mera.

anemon 3 koppar samt 3 st assietter, backafall 6 st tekoppar samt fat, royal worchester 7st koppar med fat samt kanna och gräddsnipa, assietter Frankrike renouveau.

Nagg,slitage,krakelyr.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nagg,slitage,krakelyr.

Antal besök: 3 600