BARPALLAR, 4 stycken, grönmålad metall med träsits, industridesign.

509888. BARPALLAR, 4 stycken, grönmålad metall med träsits, industridesign.

Olika sitsar, höjd 100 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Olika sitsar, höjd 100 cm.

Slitage.

Antal besök: 565