WALTER LILJENBERG. Svanar i sjölandskap. Olja på duk. Signerad.

50986. WALTER LILJENBERG. Svanar i sjölandskap. Olja på duk. Signerad.

34 x 64 cm.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Gör en kostnadsfri värdering!

34 x 64 cm.

Walter Liljenberg (1917–1984)

Antal besök: 7 053