STRINDBERGSLAMPA, 1900-tal.

STRINDBERGSLAMPA, 1900-tal.
509818. STRINDBERGSLAMPA, 1900-tal.

Fot delvis i sten.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fot delvis i sten.

Slitage, bucklor.

Antal besök: 273