SVEN X:ET ERIXSON. Cyklande kvinna, färglitografi, signerad, daterad 48 samt numrerad 142/360.

509811. SVEN X:ET ERIXSON. Cyklande kvinna, färglitografi, signerad, daterad 48 samt numrerad 142/360.

Bildyta 40 x 52 cm.

Gulnad, fläckar. Glas något lös ur ram, tejpad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta 40 x 52 cm.

Antal besök: 716