VITRINSKÅP, bonad ek, 1900-talets andra hälft.

509786. VITRINSKÅP, bonad ek, 1900-talets andra hälft.

Överdel, glasat dörrpar med bakomliggande hyllplan (3 st).
Underdel med 2 lådor, varav en med lönnfack. Skåpsluckor med bakomvarande hyllplan. Kulfötter.
Höjd 180 cm.
Längd 106 cm.
Bredd ca 43 cm.
Delbart.

Bruksskick.
2 nycklar medföljer.
Sågat hål i bakstycket.
Spröjs lös (tejpad).

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 180 cm.
Längd 106 cm.
Bredd ca 43 cm.
Delbart.

Bruksskick.
2 nycklar medföljer.
Sågat hål i bakstycket.
Spröjs lös (tejpad).

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 526