GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Bergboms, B-131 samt G-132, 1900-tal.

509719. GOLVLAMPA samt BORDSLAMPA, Bergboms, B-131 samt G-132, 1900-tal.

Etikettmärkta undertill.

Bordslampa högsta höjd 55 cm (justerbar).
Golvlampa högsta höjd ca 130 cm (justerbar).

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etikettmärkta undertill.

Slitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 422