RING, 18k guld med diamantet, GFAB, 1900/2000-tal.

509683. RING, 18k guld med diamantet, GFAB, 1900/2000-tal.

Ring med fyra mindre diamanter.
Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 1,3 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ringstorlek ca 18.
Vikt ca 1,3 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 2 077