HALSBAND, silver, Mexiko, 1900-talets slut.

509676. HALSBAND, silver, Mexiko, 1900-talets slut.

Hänge i form av fisk. Höjd ca 10,5 cm.
Kedja längd ca 52 cm.
Vikt ca 26 gram.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kedja längd ca 52 cm.
Vikt ca 26 gram.

Bruksslitage.

Antal besök: 650