509645. KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 19-/2000-tal.
Shabby chic målade gulvita. Omklädda.
Höjd 86 cm.
Bredd 63 cm.
Medföljer fyra kuddar.
Shabby chic målade.
Defekter och slitage.
Bägge bakbenen lagade & limmade på den ena karmstolen.
Lagade karmstolen är dock stabil.