KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 19-/2000-tal.

509645. KARMSTOLAR, ett par, gustaviansk stil, 19-/2000-tal.

Shabby chic målade gulvita. Omklädda.
Höjd 86 cm.
Bredd 63 cm.
Medföljer fyra kuddar.

Shabby chic målade.
Defekter och slitage.
Bägge bakbenen lagade & limmade på den ena karmstolen.
Lagade karmstolen är dock stabil.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 86 cm.
Bredd 63 cm.
Medföljer fyra kuddar.

Shabby chic målade.
Defekter och slitage.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 406