RÖKBORD, med tillbehör, koppar och ek, jugend, 1900-talets första hälft.

509621. RÖKBORD, med tillbehör, koppar och ek, jugend, 1900-talets första hälft.

Rökbord med stomme i ek samt bordskiva beståendes av kopparbricka
Diameter 60,5, höjd 60 cm
Tillbehör: 2 askar, tändstickshållare, askfat samt vas.

Bruksslitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 60,5, höjd 60 cm

Bruksslitage, repor.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 489