ARMBANDSUR, Helsa Swiss de Lux.

50959. ARMBANDSUR, Helsa Swiss de Lux.

Läderarmband, 3x3 cm.

Skador på armband. Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Läderarmband, 3x3 cm.

Skador på armband. Slitage.

Antal besök: 3 936