FIGURINER, 2 st, porslin, duva samt bergsget, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

509574. FIGURINER, 2 st, porslin, duva samt bergsget, Rörstrand, 1900-talets första hälft.

Höjd 14,5 - 21,5 cm.

Bergsget med lagade horn, duva med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 14,5 - 21,5 cm.

Antal besök: 1 333