LEKSAKSBILAR, 5 st, militära fordon, Dinky Toys, med askar.

509572. LEKSAKSBILAR, 5 st, militära fordon, Dinky Toys, med askar.

Nummer 692, 696, 677, 623 samt 651. Största längd ca 13 cm.

Askar med skador. Fordon med mindre slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 508