SPECERIBURKAR och KRYDDBURKAR, porslin, i hylla, porslin, Rörstrand.

509545. SPECERIBURKAR och KRYDDBURKAR, porslin, i hylla, porslin, Rörstrand.

Längd 54, bredd 15, höjd 31 cm.

Bruksslitage. Vitpeppar med nagg. Kanel och socker med lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 4 847