BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

509541. BYRÅ, med stenskiva, gustaviansk stil, 1900-tal.

Sk. Hauptkopia, längd 111, djup 47, höjd 84,5 cm.

Slitage, repor och märken, smärre skador/lös dekordel medföljer.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 438