SÄTTUGNSPLATTA, signerad samt TOBAKSBURK, gjutjärn.

509535. SÄTTUGNSPLATTA, signerad samt TOBAKSBURK, gjutjärn.

Sättugnsplatta 48 x38 cm.
Tobaksburk 18 cm.

Obetydligt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Sättugnsplatta 48 x38 cm.
Tobaksburk 18 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 624