CLAES-ÅKE SCHLÖNZIG. Porträtt av man, olja på duk, signerad.

509526. CLAES-ÅKE SCHLÖNZIG. Porträtt av man, olja på duk, signerad.

80 x 67 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 67 cm.

Antal besök: 1 655