BARNVAGN, Aktiebolaget A.W. Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-tal.

509506. BARNVAGN, Aktiebolaget A.W. Nilssons Fabriker, Malmö, 1900-tal.

Längd ca 110 cm.
Bredd ca 48 cm.
Höjd 93 cm.
Medföljande docka, omärkt, längd 70 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd ca 110 cm.
Bredd ca 48 cm.
Höjd 93 cm.

Bruksslitage, färgsläpp.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 2 048