CIGARETTETUI, Persien, 1900-tal, Silver, vikt 100 gram.

509404. CIGARETTETUI, Persien, 1900-tal, Silver, vikt 100 gram.

Dekor i form av blomster, blad och fåglar.
Invändig förgyllning.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Invändig förgyllning.

Bruksslitage.

Antal besök: 540