GITARR, akustisk, Levin, 1900-tal.

509348. GITARR, akustisk, Levin, 1900-tal.

Medföljande fodral i tyg.
Längd 100 cm.

Bruksslitage, sprickor i trä.

Gör en kostnadsfri värdering!

Medföljande fodral i tyg.
Längd 100 cm.

Bruksslitage, sprickor i trä.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 980