OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk/pannå, 4 st, signerade G Thulin.
509344. OKÄND KONSTNÄR. Olja på duk/pannå, 4 st, signerade G Thulin.
Olja på pannå, stilleben med päron. 30 x 40 cm.
Olja på pannå, hus i landskap. 30 x 40 cm.
Olja på duk, "sjöbodar" 51 x 61 cm. Hål i duk.
Olja på duk, hus i landskap. 60 x 74 cm.