FOHUNDAR, keramik, orientaliska, 1900-tal.

509297. FOHUNDAR, keramik, orientaliska, 1900-tal.

Höjd ca 25 cm.

En hund med lagning av öra samt skadad tand.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 25 cm.

Antal besök: 317