URVERK 36 st, för armbandsur, dam samt herr, bland annat Omega, Certina och Tissot.

509265. URVERK 36 st, för armbandsur, dam samt herr, bland annat Omega, Certina och Tissot.

Olika typer av verk, mestadels manuella. Urtavlor diameter ca 10-30 mm.
Bland annat:
1 st Omega Seamaster cal 285.
1 st Girard Perregaux 214.
2 st Certina cal 25-66.

Slitage, skador, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bland annat:
1 st Omega Seamaster cal 285.
1 st Girard Perregaux 214.
2 st Certina cal 25-66.

Antal besök: 755