Göteborgs Auktionsverk
Konst
Grafik
BERNARD ALLIGAND. Komposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 38/95.
509261. BERNARD ALLIGAND. Komposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 38/95.
78x60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Gör en kostnadsfri värdering!
78x60 cm.
Ej examinerad ur ram.
Göteborgs Auktionsverk
1 077