BERNARD ALLIGAND. Komposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 38/95.

509261. BERNARD ALLIGAND. Komposition, carborundumetsning, signerad och numrerad 38/95.

78x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

78x60 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 077