SEKRETÄR, målad trä, daterad 1824.

509260. SEKRETÄR, målad trä, daterad 1824.

Längd 110, bredd 62, höjd 94 cm.

Omfattande slitage samt renoveringar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 538