STEN BOMAN. Landskap, olja på duk, signerad.

509253. STEN BOMAN. Landskap, olja på duk, signerad.

27 x 35 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

27 x 35 cm.

Antal besök: 4 035