ACKE ÅSLUND. rödkrita, hästar, signerad och daterad 1948.

509224. ACKE ÅSLUND. rödkrita, hästar, signerad och daterad 1948.

ca 9 x 14 cm
Ramens mått ca 19,5 x 23,5 cm.

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Acke Åslund (1881–1958)

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 9 x 14 cm

Gulnad, ej examinerad ur ram.

Acke Åslund (1881–1958)

Antal besök: 818