KAFFEKOPPAR med FAT, 10 st, fältspatporslin, "Nejlika", ur IKEAs 1700-tals serie.

509188. KAFFEKOPPAR med FAT, 10 st, fältspatporslin, "Nejlika", ur IKEAs 1700-tals serie.

Originalkartonger.

Bruksslitage. Skador på kartonger.

Gör en kostnadsfri värdering!

Originalkartonger.

Antal besök: 937