FOLKE WILHELMSSON BERG. Olja på duk, Stockholmsmotiv från kajkanten, signerad.

509182. FOLKE WILHELMSSON BERG. Olja på duk, Stockholmsmotiv från kajkanten, signerad.

Signerad F Wson Berg
Bildyta 66 x 95 cm
Tavelbelysning medföljer.

Visst färgbortfall, tavlan ser ut att ha en lagning/förstärkning på baksidan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad F Wson Berg
Bildyta 66 x 95 cm
Tavelbelysning medföljer.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 1 014