FÄRGLITOGRAFIER, 7 st, bl, a Ken Löfgren och Bernt Frandin.

509125. FÄRGLITOGRAFIER, 7 st, bl, a Ken Löfgren och Bernt Frandin.

7 st färglitografier, olika konstnärer samt olika motiv.
Bildstorlek från 26 x 16,5 cm till 17 x 17 cm.
Bladstorlek 29,5 x 21 cm.
2 st Ken Löfgren, signerade Löfgren, numrerade samt daterade 2011.
4 st, oidentifierad konstnär, Lena ?, signerade, ej numrerade.
1 st Bent Frandin, signerad, numrerad 15/175 samt daterad 09.

Oramade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bladstorlek 29,5 x 21 cm.

Oramade.

Antal besök: 1 051