SKOLPLANSCH, offsettryck, Skinnbaggar.

509124. SKOLPLANSCH, offsettryck, Skinnbaggar.

"Skinnbaggar" A-B P.A Norstedt & Söner, Skolavdelning.
Original av N. Halkjaer, del & lith.
70 x 100 cm.

Bruksslitage. Fläckar. Gulnader, skador på hörn och åldersrelaterat skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

70 x 100 cm.

Antal besök: 2 093