ENID CHAUVIN. Kvinnor vid mur. Olja på duk. Signerad Chauvin.

50909. ENID CHAUVIN. Kvinnor vid mur. Olja på duk. Signerad Chauvin.

60 x 50 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

60 x 50 cm.

Antal besök: 1 686