FÅGELBUR, trä, orientalisk stil, 1900/2000-tal.

509080. FÅGELBUR, trä, orientalisk stil, 1900/2000-tal.

Längd 45, bredd 51, höjd med krok 106 cm.

Bruksslitage samt åtgången bottenplatta.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 523